Hakkımızda

Almila Mobilya, 2004’den 2013 yılına kadar kazandığı kaliteli üretim tecrübesini, 2013 yılından sonra bebek, çocuk, genç mobilyaları için devam ettirme kararı almıştır. 2020 yılında ise tecrübesini yaşam kategorine de taşıyarak hayata tasarım katan ürün alanlarını eklemiştir. Geleceği şekillendiren nesillerin öncelikle kendi hayatlarında karar vermelerini ve bu kararlarını mutlu oldukları alanlarda yaşamaları gerektiğine olan inancı ile çocukları desteklemektedir. Sağlıklı ve özgüvenli bireyler olma konusunda bebeklikten itibaren mutlu bir yaşam sürerek kendi özel alanlarının değerlerini fark etmeyi amaçlamaktadır. Bu kararla birlikte, Almila kaliteli ürün ve hizmet verebilmek amacı ile 2014 yılında yeni üretim tesisi ve makine parkurunu tamamlamıştır.

Hakkımızda

Müşterilerimizin hayallerindeki odalara katkıda bulunabilmek için ürettiğimiz ürünleri, tecrübeli satış sorumlusu çalışma arkadaşlarımızın eşliğinde inceleyip deneye bildikleri ve gerekli teknik bilgileri alabilecekleri, neşeli ve keyifli zaman geçireceğiniz mağazalarımızı açmaya devam ediyoruz.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ile sevilen, güvenilen ve tercih edilen bir marka olma amacı ile odak noktamızı mutlu Almila Ailesi’ne çevirerek dokunduğumuz her bir yaşamı özel kılıyoruz. Nesilleri birlikte yetiştiriyor, birlikte yeşertiyoruz. İşimiz için yaptığımız tüm çalışmalarda ailemizin fertlerinin kolay, sıkıntısız ve hızlı şekilde Almila ürünlerine erişmesini esas alıyoruz.

Yaşamı tasarlama fikri ile yola başladığımız Almila Life ürünleri ile de tüm bir yaşamı sarıp sarmalayacamız bir Almila ailesi hayalini kuruyoruz.

Hakkımızda


Misyonumuz


Birey olmaya bebekken başlarız. Motivasyonumuzu; hayatın birey olma yolunda hiç bitmeyen bu serüveninde kendi hikayelerini yazan bebekler, çocuklar ve gençler için üretmekten alırız. Bir ömür devam edecek bu heyecanlı yolda ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak öncelikli misyonumuzdur.

 

Hakkımızda

Vizyonumuz


Öncelikle varolduğu topraklarda, yaşadığı toprağın insanına verimlilik sağlayarak, hepimiz için yaşanılır bir dünya hayali ile çalışırız. İş hacmimizi büyütürken çevremizde olup bitenlere gözlerimizi kapamadan, her derdi kendi derdimizcesine sahiplenerek, vicdan olarak da kendimizi ve çevremizi hep büyütmeye çalışarak saygın bir kuruluş olmak esas vizyonumudur.

100% Güvenli Alışveriş
100% Güvenli Alışveriş
Teslimat & Kurulum Bedava
Teslimat & Kurulum Bedava
Kolay İade Hizmeti
Kolay İade Hizmeti
444 8 543 Hızlı İletişim
444 8 543 Hızlı İletişim
Canlı Reyon Sorumlusu
Canlı Reyon Sorumlusu
Credit cards
Credit cards